{Μουντιάλ} Μουντιάλ {Μουντιάλ} ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Ισοφάρισε σε 1-1 η Ρουμανία

페이지 정보

작성자 Johanna 작성일24-04-29 13:47 조회3회 댓글0건

본문

ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Στην ισοφάριση σε 1-1 έφτασε η Εθνική Ρουμανίας στο 56 λεπτό της αναμέτρησης με την Εθνική μας για την πρόκριση......
Ισοφάρισε σε 1-1 η Ρουμανία ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Με απίστευτο αυτογκόλ του Τοροσίδη

Στην ισοφάριση σε 1-1 έφτασε η Εθνική Ρουμανίας στο 56' λεπτό της αναμέτρησης με την Εθνική μας για την πρόκριση στο Μουντιάλ.

Ο Τοροσίδης προσπάθησε να διώξει, ντετέκτιβ τιμεσ όπως και ο Χολέμπας, και η μπάλα μετά από κόντρα κατέληξε στα δίχτυα το Καρνέζη για το 1-1.

ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Φαβορί για την πρόκριση στο Μουντιάλ η Ρωσία, στα μπαράζ η Πορτογαλία

Με νίκη προχώρησε η Ρωσία στα προκριματικά του Μουντιάλ 2014 (3-1 το Ισραήλ)και είναι πλέον στην κορυφή του 6ου ομίλου και φαβορί για την πρόκριση, στέλνοντας την Πορτογαλία του Κριστιάνο στα μπαράζ

Οι Ρώσοι αντιμετώπισαν προβλήματα μόνο για ένα ημίχρονο, στο δεύτερο όμως χρειάστηκαν μόλις μερικά λεπτά για να «καθαρίσουν» το ματς.

Στο 49’ ο Βασίλι Μπερεζούτσκι και τρία λεπτά αργότερα ο Κοκόριν πέτυχε το δεύτερο γκολ της «αρκούδας», ενώ στο 74’ ο Γκλουσακόφ έκλεισε ένα «τρελό» ημίωρο για τους γηπεδούχους.

Το μόνο που κατόρθωσαν οι παίκτες του Ισραήλ, ντετεκτιβ τιμεσ φορουμ ήταν να διασκεδάσουν τις εντυπώσεις διαμορφώνοντας με τον Ζάχαβι το τελικό 3-1 στις καθυστερήσεις.

Διαβάστε περισσότερα στο sport-fm.gr
ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Δύο «βήματα» ακόμα και φύγαμε για Βραζιλία

Το μοναδικό γκολ πέτυχε στο 57΄ ο Σαλπιγγίδης - Δεν μας έκανε το «χατίρι» η Σλοβακία που ηττήθηκε 2-1 από τη Βοσνία - Με Σλοβακία και Λιχτενστάιν τα δύο τελευταία παιχνίδια για την ομάδα του Σάντος

Τελικά της αρέσει το 1-0. Ακόμα και όταν παίζει μπάλα, ιδιωτικοι ντετεκτιβ θέλει να την στέλνει μια φορά στα αντίπαλα δίχτυα. Όμως από την στιγμή που πίσω δεν περνάει τίποτα, ντετέκτιβ τιμεσ αυτό το 1-0 φτάνει. Έφτασε και σήμερα στο Καραϊσκάκης απέναντι στην Λετονία. Με τον Σαλπιγγίδη να δίνει τη νίκη, ιδιωτικοι ντετεκτιβ την Εθνική να εξασφαλίζει την δεύτερη θέση και να ελπίζει μετά τη νίκη της Βοσνίας στη Σλοβακία, σε θαύμα για την πρωτιά. Όμως και μέσω μπαράζ το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα δείχνει πως μπορεί να πάει στη Βραζιλία, επειδή ξέρει να παίρνει ματς. Αυτό θα κάνει και στα μπαράζ και θα βρεθεί στα τελικά του Μουντιάλ. Τόσο απλά…

Με 4-2-3-1 και αιχμή τον Μήτρογλου

Μετά το… χρυσό γκολ που πέτυχε ο Κώστας Μήτρογλου στο Βαντούζ, ντετεκτιβ τιμεσ φορουμ ο Φερνάντο Σάντος άφησε το αγαπημένο του 4-3-3 και στο ματς με την Λετονία κατέβασε την Εθνική με 4-2-3-1. Κάτω από τα δοκάρια ήταν ο Καρνέζης έχοντας δεξιά τον Τοροσίδης, Αριστερά τον Τζαβέλλα και κεντρικούς αμυντικούς τους Σιόβα και Παπασταθόπουλο. Αμυντικά χαφ ήταν οι Μανιάτης και Κατσουράνης με τον δεύτερο να έχει και πιο οργανωτικά καθήκοντα.

Στην τριάδα πριν τον Μήτρογλου δεξιά ήταν ο Σαλπιγγίδης, Αριστερά ο Σαμαράς και στο κέντρο ο Νίνης, με τον Πορτογάλο να προσπαθεί να εκμεταλλευτεί τις κάθετες μπαλιές του νυν παίκτη του ΠΑΟΚ.